Ofertă acceptată Cumpărare directă

BON PREDARE - PRIMIRE ( TRANSFER) 3 EX. HARTIE AUTOCOPIATIVA ; BON CONSUM 3 EX.AUTOCOPIATIV

Număr anunț
DA21163387
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637,50 RON
Valoare atribuită
637,50 RON
Data publicării
07.09.2018 13:08
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,50 RON

din 637,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.