Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire podet provizoriu peste valea Coseiului pe strada Veresag in localitatea Coseiu, judetul Sj

Număr anunț
DA21157118
Autoritate contractantă
Comuna Coseiu (Primaria Comunei Coseiu) (CUI 4291590)
Furnizor / câștigător
CIRO ENGINEERING S.R.L. (CUI 39527988)
Cod CPV
45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.014,17 RON
Valoare atribuită
42.014,17 RON
Data publicării
07.09.2018 08:20
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.014,17 RON

din 42.014,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.