Ofertă acceptată Cumpărare directă

E.COLI/COLIFORM SELECTIVE-SUPPLEMENT

Număr anunț
DA21171803
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422,81 RON
Valoare atribuită
422,81 RON
Data publicării
10.09.2018 12:55
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,81 RON

din 422,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.