Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAMASUIRE ZID DE SPRIJIN
- Număr anunț
- DA21171312
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- CORCIU COMPANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35278515)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.250 RON
- Valoare atribuită
- 33.250 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 12:30
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.250 RON
din 33.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro