Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MICROBIOLOGIE 2

Număr anunț
DA21166622
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI MARAMURES (CUI 11317889)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.743 RON
Valoare atribuită
3.743 RON
Data publicării
10.09.2018 08:00
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.743 RON

din 3.743 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.