Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza S.F.,P.T. + D.E. pentru obiectivul de investitii -Reabilitare Gradinita

Număr anunț
DA21160226
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 3126578)
Furnizor / câștigător
OPTIMAL PROJECT SRL (CUI 24931723)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.400 RON
Valoare atribuită
24.400 RON
Data publicării
07.09.2018 10:56
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.400 RON

din 24.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.