Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 50,0% sub estimat

muschi file

Număr anunț
DA21171553
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PUI DE LEI (CUI 29373806)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,80 RON
Valoare atribuită
178,90 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
10.09.2018 12:42
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,90 RON

din 357,80 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 178,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.