Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Diverse Materiale Intretinere
- Număr anunț
- DA21163462
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 979,34 RON
- Valoare atribuită
- 979,34 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 13:11
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
979,34 RON
din 979,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro