Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASA SUDATA D4 (2X6) 100X100 - 10 bucati
- Număr anunț
- DA21152350
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819,90 RON
- Valoare atribuită
- 819,90 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 13:22
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
819,90 RON
din 819,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro