Număr anunț
DA21151532
Autoritate contractantă
Comuna Somes Odorhei (CUI 4291662)
Furnizor / câștigător
CONVERSION HOUSE SRL (CUI 32589568)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245,59 RON
Valoare atribuită
1.245,59 RON
Data publicării
06.09.2018 12:52
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245,59 RON

din 1.245,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.