Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo V110-15ISK cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00 GHz, Skylake, 15.6", 4GB, 128GB SSD

Număr anunț
DA21157063
Autoritate contractantă
Comuna Lisa (Primaria Comunei Lisa) (CUI 6691975)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.268,88 RON
Valoare atribuită
2.268,88 RON
Data publicării
07.09.2018 08:15
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.268,88 RON

din 2.268,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.