Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bidon inox 10 litri cu maner si prindere cu clipsuri si capac inox

Număr anunț
DA21146098
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
Furnizor / câștigător
MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.504,20 RON
Valoare finală
1.504,20 RON
Data publicării
06.09.2018 09:01
Data finalizării
10.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.