Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Colier extensibil inox DN50S AR 62-70
- Număr anunț
- DA21167182
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- GRB COMMAZ SRL (CUI 15385770)
- Cod CPV
- 42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748 RON
- Valoare atribuită
- 748 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 09:03
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748 RON
din 748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro