Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare strazi in comuna Sieu, loc. Posmus: strazile Paraului - partial, Bisericii, Judet BN

Număr anunț
DA21156273
Autoritate contractantă
COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4426956)
Furnizor / câștigător
VEROCON IONUT SRL (CUI RO28281895)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442.355,60 RON
Valoare atribuită
442.355,60 RON
Data publicării
06.09.2018 16:33
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 16:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442.355,60 RON

din 442.355,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.