Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORPURI ILUMINAT

Număr anunț
DA21173704
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AURELIAN STANCIU SALCEA (CUI 14117591)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,57 RON
Valoare atribuită
993,57 RON
Data publicării
10.09.2018 14:19
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,57 RON

din 993,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.