Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU EKG PACIENT CU ZECE FIRE PENTRU ELECTROCARDIOGRAF CARDIOTOUCH 3000
- Număr anunț
- DA21167104
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 32581130-9 · Cablu de transmitere a datelor cu utilizare speciala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340 RON
- Valoare atribuită
- 340 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 08:57
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
340 RON
din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro