Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii de apa si canalizare
- Număr anunț
- DA21164281
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- FARKAS G IOAN PFA (CUI 38067865)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.846 RON
- Valoare finală
- 2.846 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 13:51
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.