Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Echipament audiovizual si de televiziune conform anunt publicitar nr. 102900
- Număr anunț
- DA21135222
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 32320000-2 · Echipament audiovizual si de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.938,10 RON
- Valoare finală
- 5.938,10 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 08:59
- Data finalizării
- 10.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.