Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uree UV/Biolabo/5 x 100 ml/Reactivi biochimie
- Număr anunț
- DA21166286
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,80 RON
- Valoare atribuită
- 250,80 RON
- Data publicării
- 09.09.2018 15:27
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250,80 RON
din 250,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro