Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica 3 str.Kamilla/24

Număr anunț
DA21163414
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE JIMBOLIA (CUI 2502798)
Furnizor / câștigător
ONNA STIL DISTRIBUTION SRL (CUI RO12570374)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,70 RON
Valoare atribuită
731,70 RON
Data publicării
07.09.2018 13:10
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,70 RON

din 731,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.