Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare articole lenjerie de pat pentru centrele din subordinea DGASPC Sector 3

Număr anunț
DA21144900
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
DG GREEN CONCEPT SRL (CUI 32577040)
Cod CPV
39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.644 RON
Valoare finală
122.696 RON
Data publicării
05.09.2018 16:52
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.