Ofertă acceptată
Cumpărare directă
oferta servicii curierat international
- Număr anunț
- DA21169777
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
- Furnizor / câștigător
- PAN EXPRESS SRL (CUI 14233022)
- Cod CPV
- 60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,90 RON
- Valoare atribuită
- 259,90 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 11:18
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,90 RON
din 259,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro