Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chiosc din lemn

Număr anunț
DA35241262
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
MOBEX COMPANY S.R.L. (CUI 8988779)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266.000 RON
Valoare atribuită
266.000 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266.000 RON

din 266.000 RON estimat