Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set de broasca cu maner

Număr anunț
DA21170682
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,33 RON
Valoare atribuită
40,33 RON
Data publicării
10.09.2018 12:01
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,33 RON

din 40,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.