Ofertă refuzată Cumpărare directă

Diluant alchidic D 506

Număr anunț
DA21163295
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
VOLA COLOR PROD SRL (CUI 9826066)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,50 RON
Valoare finală
257,50 RON
Data publicării
07.09.2018 13:04
Data finalizării
10.09.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.