Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de reparatie Aparat Inflametru Pensky-Martens Multiflash si Aparat SETAVAP 2

Număr anunț
DA21168684
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.228,50 RON
Valoare atribuită
2.228,50 RON
Data publicării
10.09.2018 10:27
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.228,50 RON

din 2.228,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.