Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari la instalatii de de incalzire
- Număr anunț
- DA21163066
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- K-PITYU SRL (CUI 23239865)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.793,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.793,31 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 12:55
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.793,31 RON
din 2.793,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro