Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 37

Număr anunț
DA21172606
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MILEANCA (CUI 23295121)
Furnizor / câștigător
RO 8278038 RIA
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.675,42 RON
Valoare atribuită
1.675,42 RON
Data publicării
10.09.2018 13:31
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.675,42 RON

din 1.675,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.