Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA PORC 11, PULPA M 10.8, PULPE DEZOSATE 11.1, PIEPT F 11

Număr anunț
DA21172102
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,15 RON
Valoare atribuită
788,15 RON
Data publicării
10.09.2018 13:09
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,15 RON

din 788,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.