Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII COMPUTERE
- Număr anunț
- DA21169192
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT VRANCEA (CUI 27027091)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527 RON
- Valoare atribuită
- 527 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 10:52
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
527 RON
din 527 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro