Ofertă acceptată Cumpărare directă

deratizare, dezinsectie umeda,dezinsectie prin aerosolizare

Număr anunț
DA21171163
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
Furnizor / câștigător
ANETISTAR SRL (CUI RO18090561)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
10.09.2018 12:23
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.