Atribuită Cumpărare directă

Furnizare cu montaj pavilion din lemn cu bancute si masa in loc. Hotar, comuna Tetchea

Număr anunț
DA35233121
Autoritate contractantă
COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
Furnizor / câștigător
TEDLER PREST S.R.L. (CUI 7142738)
Cod CPV
45212600-2 · Lucrari de constructii de pavilioane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON