Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii deratizare, dezinsectie si dezifectie cladiri, deszinsectie parcuri
- Număr anunț
- DA21178367
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.609,53 RON
- Valoare atribuită
- 2.609,53 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 09:49
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 22:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.609,53 RON
din 2.609,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro