Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare

Număr anunț
DA21176744
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
Furnizor / câștigător
DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
11.09.2018 08:34
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.