Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie generala
- Număr anunț
- DA21176169
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE STEFANESTI SRL (CUI 37563771)
- Furnizor / câștigător
- NICE & CLEAR SRL (CUI RO28057163)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.370 RON
- Valoare atribuită
- 35.370 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 18:19
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 18:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.370 RON
din 35.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro