Număr anunț
DA21160694
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AUREL HAIDUC" TRIP (CUI 17357351)
Furnizor / câștigător
GAR SRL (CUI 2825497)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,25 RON
Valoare atribuită
118,25 RON
Data publicării
07.09.2018 11:15
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,25 RON

din 118,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.