Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,8% sub estimat
Echipamente si dotari pentru activitati practice, proiect: „FORSAN - Formare pentru sănătate - sprijinirea recuperării eficiente în sistemul spitalicesc” cod SMIS 349197
- Număr anunț
- CN1092831
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.604,08 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON 51,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172109
- Termen limită
- 29.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 355579-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271633
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDIKA H & S IMPEX SRL CUI RO 7716520
Valoare atribuită
8.000 RON
din 16.604,08 RON estimat
51,8%
Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 8.604,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.