Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASA TIFON (FESI TIFON, BANDAJE TIFON) 10 CM X 10 M 30gr.(gramaj superior)

Număr anunț
DA21178363
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,81 RON
Valoare atribuită
0,81 RON
Data publicării
11.09.2018 09:49
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,81 RON

din 0,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.