Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acid percloric 70 - 72% pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eu, Producator Merck
- Număr anunț
- DA21175942
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 24311410-4 · Acizi anorganici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510,84 RON
- Valoare atribuită
- 510,84 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 16:24
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510,84 RON
din 510,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro