- Număr anunț
- DA21156199
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- ALL CONCRETE A.G. SRL (CUI RO25688879)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.643 RON
- Valoare atribuită
- 49.643 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 16:23
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.643 RON
din 49.643 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro