Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CATETER DUBLU LUMEN 12F X 16CM
- Număr anunț
- DA21145341
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.184 RON
- Valoare finală
- 3.865 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 07:37
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.