Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cremvursti piept pui
- Număr anunț
- DA21178506
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- ELY COMPLEX CARM S.R.L. (CUI 27945740)
- Cod CPV
- 15131135-0 · Carnati de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 09:56
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro