Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
Bec 2.5V Heine - pentru otoscop Heine Mini 3000
- Număr anunț
- DA21176293
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 85 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 06:35
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85 RON
din 90 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 5 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.