Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE FIDELUTA 720 gr.

Număr anunț
DA21164144
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI RO15957120)
Cod CPV
15331464-7 · Fasole intreaga la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490,20 RON
Valoare atribuită
490,20 RON
Data publicării
07.09.2018 13:43
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490,20 RON

din 490,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.