Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,6% sub estimat

UNT COVALACT 65%

Număr anunț
DA21166193
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15512200-2 · Smantana grasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,60 RON
Valoare atribuită
234 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
09.09.2018 08:02
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234 RON

din 261,60 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 27,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.