Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bors natural Tarancuta

Număr anunț
DA21181203
Autoritate contractantă
Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna (CUI 3126616)
Furnizor / câștigător
FERMA NATURALĂ SRL (CUI RO17797085)
Cod CPV
15891500-5 · Ciorbe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,16 RON
Valoare atribuită
16,16 RON
Data publicării
11.09.2018 11:45
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,16 RON

din 16,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.