Ofertă refuzată Cumpărare directă

FRANZELA ALBA 0.300 GR

Număr anunț
DA21178033
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
AMINA BAKERY SRL (CUI 31231005)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,30 RON
Valoare finală
153,30 RON
Data publicării
11.09.2018 09:36
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.