Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 52,0% sub estimat
PIEPT PUI DEZOSAT CONGELAT
- Număr anunț
- DA21166192
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
- Cod CPV
- 15896000-5 · Produse congelate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,40 RON
- Valoare atribuită
- 290,40 RON 52,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2018 07:59
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
290,40 RON
din 605,40 RON estimat
52,0%
Adjudecat la 48,0% din estimat · economie 315 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.