Ofertă acceptată Cumpărare directă

HAG-MJ520J 20A 1P+N 4.5KA

Număr anunț
DA21182564
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,30 RON
Valoare atribuită
35,30 RON
Data publicării
11.09.2018 12:40
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,30 RON

din 35,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.