Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje agricole - fir trimmy 2.7x240m

Număr anunț
DA21182084
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01585 Alba (CUI 4563260)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,42 RON
Valoare atribuită
621,42 RON
Data publicării
11.09.2018 12:19
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,42 RON

din 621,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.